NABÍDKA SPOLUPRÁCE S FIRMOU AUCTOR RACING S.R.O.

PRŮVODNÍ NABÍDKA FIRMY AUCTOR Racing s.r.o. & AUCTOR Teamu z.s. - 2020
4.strana nabídka AUCTOR 20203.strana nabídka AUCTOR 20202.strana nabídka AUCTOR 20201.strana nabídka AUCTOR 2020

 

 

 

 
Průvodní nabídka v PDF formě - ZDE

PODROBNOU NABÍDKU SPOLUPRÁCE PRO ROK 2020 S ROZDĚLENÍM PARTNERŮ A JEJICH FORMY PREZENTACE NAJDETE NÍŽE.Vážení obchodní přátelé a příznivci motorsportu,

dovoluji si Vám nabídnout za naši firmu možnost spolupráce při pořádání našich sportovních a kulturních akcí. Naše začátky sahají až do roku 2003, kdy jsme poprvé okusili pořadatelské řemeslo. Od tohoto roku jsme uspořádali řadu velmi populárních a hojně navštěvovaných autokrosových a rallycrossových pohárů, z jejichž líhně vzešla řada velmi známých jezdců a nemálo z nich se pyšní i tituly mistrů republiky. Zkušenosti máme i se závody do vrchu, které jsme v té době také 2x zajišťovali. Od roku 2009 až do roku 2017 jsme si dali pauzu a v roce 2018 jsme opět naší činnost oživili pod hlavičkou firmy AUCTOR Racing s.r.o.

Start ZAV JemníkyV roce 2018 jsme jako regionální pořadatelé zajišťovali jeden ze závodů velmi oblíbeného seriálu závodů automobilů do vrchu, EDDA CUP, jehož se zúčastnilo bezmála 100 jezdců. V roce 2019 jsme tento závod opět úspěšně uspořádali a přibrali si k tomu ještě Předstartovní prostor RX Sosnová 2019závod rallycrossový, který jsme externě pro Autoklub ČR po čtyřech letech uspořádali na Autodromu v Sosnové. V tomto závodě bylo klasifikováno neuvěřitelných 141 jezdců.

V roce 2020 opět budeme pořádat jak závod do vrchu, tak i rallycrossový závod. Ten bude mít opět status mezinárodního závodu, protože bude vyhlášen jako Mistrovství zóny střední Evropy a třech národních šampionátů (CZ, SR, PL) a dále pak bude závod vyhlášen pro Českou Trofej historických automobilů a pohárů Mascom Cup a RX Rallycross Cup. Naším cílem je vytvořit RX Sosnová STC-2000závodům tradici a věříme, že v případě závodu do vrchu již třetí opakování v řadě a naše celkově páté je tomu velkým příslibem. V případě rallycrossu je to pak snaha o navrácení tradice, protože trať v Sosnové by si jen díky své historii určitě každoroční zařazení do evropských a národních šampionátů, zasloužila. Pracujeme i na akcích dalších, z nichž každá bude mít obdobný prezentační řád (viz níže).

Partneři závodůUspořádání takovýchto podniků sebou nese pro naše partnery velmi atraktivní možnost prezentace. Nabízíme Vám umístění reklamních ploch po celé délce trati při závodech do vrchu nebo v celém areálu při závodech rallycrossových. Logo Vaší firmy bude uvedeno na plakátech, programech nebo i na vstupenkách. Rozdání reklamních letáků nebo vystavení výrobků Vaší společnosti je samozřejmostí.

Oba podniky mají potenciál návštěvnosti od několika stovek až po několik tisíc. Fotografie ze závodů jsou prezentovány v různých novinách, časopisech a informačních webech. Česká televize pořizuje reportáž ze všech rallycrossových podniků a v rámci závodů do vrchu jsou to pak televize regionální, nebo záznamy promotérské.

Uvítáme jak pomoc finanční, tak i materiální. Velmi oceňujeme zajištění cen pro jezdce. V obou závodech vyhlašujeme dohromady více jak 30 divizí. Vše je samozřejmě i věcí dohody, která povede k oboustranné spokojenosti. Pokud Vás naše nabídka oslovila. Neváhejte mě kontaktovat. Pro bližší představu níže uvádím podrobnější rozpis partnerů a jejich možnou prezentaci.

S pozdravem

Lukáš Dufek
AUCTOR Racing s. r. o.
Jednatel společnosti
Tel: +420606611485
E-mail: lukasdufek@auctor-racing.cz

 

 
AKCE 2020:


POLOŽKOVÁ NABÍDKA - AUCTOR RACING 2020

Našim smluvním partnerům, kteří podpoří akce námi pořádané finančním nebo věcným darem, reklamou či službou, nabízíme jejich prezentaci dle níže uvedeného rozdělení partnerů a jejich další propagace. Je možné být prezentován v rámci zvýhodněné ceny na obou akcích. V rámci propojení s naším AUCTOR Teamem můžeme nabídnout i prezentaci na závodních vozech jeho členů. Firma AUCTOR Racing s.r.o. je plátcem DPH, spolek AUCTOR Team z.s. plátcem není.

ROZDĚLENÍ PARTNERŮ - v plném zobrazení ZDE
AUCTOR Racing s.r.o. - rozdělení partnerů 2020

Vysvětlivky k prezentaci AUCTOR partnerů

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poznámka: uvedné částky určené k finanční podpoře jsou bez DPH, tu je potřeba připočítat. Částky v informační tabulce barterových partnerů jsou včetně DPH.

 

PROPAGACE NAŠICH PARTNERŮ - v plném zobrazení ZDE
AUCTOR Racing s.r.o. - prezentace partnerů 2020
Vysvětlivky k prezentaci AUCTOR partnerů

 

 

 

 

 

SPOLUPRÁCE

  • Veškerá spolupráce s našimi partnery je řešena na základě smluv. V případě daru sepisujeme s partnerem darovací smlouvu a v případě zprostředkování reklamy pak smlouvu reklamní. Obě smlouvy a doklady s ní spojené splňují veškeré náležitosti daňově uznatelného výdaje.

  • V případě daru od fyzické osoby vypíšeme jako zabývající se organizací sportovních akcí potvrzení, že dar je použit na sportovní účely a toto je pak možné použít jako daňově odpočitatelný výdaj.

 

NABÍDKA SPOLEČNÉ PREZENTACE AUCTOR Racing + Team - společná nabídka

Poznámka: Vzhledem k tomu, že je firma AUCTOR Racing s.r.o. plátcem DPH, připočítává se toto k daným částkám. V případě společné prezentace je řešeno smluvně zvlášť na každý subjekt a DPH se připočítává pouze k prvním třem položkám, rozdílová částka je pak v plné výši. (příklad Hlavní partner RX+ZAV = 30.000 x 1,21 = 36300, plus hlavní partner AUCTOR Teamu - 30.000,- Kč). Jsou zde uvedeny základní kombinace a případné další je možné dle Vaší poptávky nasimulovat (např. RX + podpora Týmu, ZAV + popdpora jezdce,...)

NABÍDKA 2019


 

Generální partner

Generální partner

Hlavní partneři

Hlavní partner
Hlavní partner
Hlavní partner
Hlavní partner
Hlavní partner
Hlavní partner
Hlavní partner
Hlavní partner
Hlavní partner
Hlavní partner
Hlavní partner
Hlavní partner
Hlavní partner
Hlavní partner