Informace

DEPO - INFORMACE K ROZMÍSTĚNÍ TÝMŮ A POČTŮM OSOB V DEPU

Vzhledem k situaci z posledních měsíců a s tím souvisejícími nastavenými početními limity osob na akci a sektor, musíme sledovat počty osbo v areálu. Každý tým má nárok na čtyři volné vstupy a ostatní platí vstupné. Prosíme týmy, které plánují mít v areálu více osob potřebných pro svůj tým, aby napsaly na mail - vstupne@auctor-racing.cz, celkový počet lidí v týmu, včetně těch s volným vstupem (Krátkou zprávu - Jméno jezdec - Divize - počet osob). Limit na sektor je 1000 osob, tím že máme jedno depo i v dalším odděleném areálu, se nám do hlavního depa otvírá prostor pro více lidí v týmu.


Mapa_depo_2020Uvádíme informace k rozmístění týmů v depu. Při tvorbě plánku jsme vycházeli z rozměrů, které tymy uvedly v přihlášce. Totožná políčka v plánku jsou rozměrově stejná, ale ve skutečnosti vychází z rozměrů uvedených. Pokud je políčko větší, je v daném prostoru počítáno s více týmy.

Vzhledem k velkému počtu přihlášených prosíme týmy, aby v maximální možné míře omezily své doprovodné vozy, případně je počítáno s tím, že se nepotřebné doprovodné prostředky (podvaly, vleky, ….) umístí někde v rámci areálu.

Na základě rozvržení závodu bylo počítáno, že v hlavním depu a v depu na trati budou jezdci MČR, ČTHV a RX Cupových eSdivizí. Ostatní jezdci, kteří se do hlavního depa nevejdou, budou mít svá zázemí v areálu firmy SaM.

Jezdci RX Cupu, kteří pojedou svůj závod pouze v sobotu a nebudou zůstávat až do neděle, budou mít zázemí před jihovýchodní částí autodromu.

Prosíme republikové jezdce, kteří nevidí svá čísla v rámci hlavního depa a kteří operativně budou umístěni v prostoru trati, aby vzhledem k tomu, že až do půl osmé do večera budou probíhat na asfaltovém okruhu volné jízdy zákazníků autodromu, aby svůj příjezd situovali na pozdější čas.

Vzhledem k tomu, že se ještě jezdci přihlašují i odhlašují, tak budou možné změny, ale u již přihlášených týmů, by ke změnám nemělo docházet.

V případě nejasností či doplňkových dotazů se prosím obracejte na pana Fučíka, který má na starosti depo.

Fučík Martin – Tel. 721 307 375, e-mail: martin.auctor@seznam.cz

Předem děkujeme za trpělivost a za pochopení, není vůbec jednoduché připravovat rezervační systém z pozice nájemce.