Informace

ZAV - INFORMACE K VOLNÉMU ZÁVODU - JEMNÍKY - BOJETICE - 27. - 28. dubna 2019

Volný závod - ZAV
Pro zájemce o účast v závodu do vrchu v Jemníkách u Mladé Boleslavi, jež nesplňují technická pravidla vozů ve vyhlášených třídách seriálu Edda Cup, byla mezi pořadateli stejně jako v loňském roce domluvena možnost startu ve volném závodu za podmínek uvedených v tomto článku a ve vypsaných třídách.1. Všeobecné předpisy

Vozidlo musí být vybaveno základními bezpečnostními prvky jako jsou rám, pásy, sportovní sedačka, odpojovač elektrických obvodů a je doporučen hasící přístroj. Např. vozidla, jež splňují výše uvedené minimálně v amatérských rally, rallycrossových či autokrosových pohárech, ve kterých je toto vyžadováno. V případě nejistoty kontaktujte pořadatele.

2 . Vyhlášené třídy

  I. Divize do 1400 ccmVolný závod - ZAV

 II. Divize do 1600 ccm

III. Divize nad 1600 ccm

IV. Speciály – bez omezení obsahu (např. 4x4,….)

Podmínka pro vyhlášení třídy je účast minimální tří jezdců v dané divizi. Pokud bude méně, jezdec se přiřadí do třídy nadřazené. Vzhledem k propustnosti tratě a nastaveného limitu (15 jezdců) pro zájemce o volný závod prosíme o včasné přihlášení. Pokud nebude do 19. 4. přihlášen dostatečný počet jezdců v daných divizích, bude vyhlášena pouze třída IV. V případě většího zájmu by byl vytvořen pořadník náhradníků.

Vzhledem k provázanosti přihlášek s připravou časomíry a navedení přihlášených jezdců do systému se prosím přihlašujte na stránkách EDDA CUPu. Pro přihlášení je potřeba se nejdříve registrovat.

3. Systém závodu

- dle pravidel EDDA CUPU = dvoudenní závod - vždy 2 tréninkové + 2 ostré jízdy