Informace

Firma AUCTOR Racing s.r.o. bude opět na trati mezi Jemníky a Bojeticemi u Mladé Boleslavi jako regionální pořadatel pořádat druhý závod nezávislého seriálu závodů automobilů do vrchu EDDA CUP. Ve spolupráci s ostříleným týmem pořadatelů promotéra seriálu pana Patery přivítáme účastníky tohoto cupu v obdobném termínu jako loni a to 27. – 28. dubna. Novinkou pro jezdce a diváky bude oproti loňskému roku úplně nový asfalt i v druhé části trati.

Druhou akcí, kterou se firma AUCTOR Racing s.r.o. již od loňského listopadu intenzivně zabývá je příprava a organizace Zónového Mistrovství v Rallycrossu na trati v Sosnové u České Lípy. Termín tohoto závodu je 22. – 23. června. Po čtyřech letech se tak na této krásné trati pojedou opět rallycrossové závody nejen v rámci zóny, ale i republikových či klubových mistrovství. V plánu je i řada doprovodných akcí a věříme, že znovuzařazení této trati do kalendáře přiláká velké množství jezdců a diváků. Trať v Sosnové a vůbec český rallycross si to určitě zaslouží.

Ještě je v jednání uspořádání jednoho autokrosového závodu. Firma se bude určitě podílet i na klubových akcích AUCTOR Teamu, který se bude naopak podílet na spolupráci na akcích výše zmíněných. AUCTOR Team se nám též rozrostl o několik jezdců. Bližší info najdete na klubových stránkách zde.

V brzké době zde budeme umísťovat další informace k uvedeným závodům a dalším případným akcím.