Partneři AUCTOR Racing s.r.o. v roce 2018

 

- zpět


 

Generální partner

Entry Engineering s.r.o.

Entry Engineering s.r.o. Entry Engineering s.r.o. je inženýrská společnost založená s cílem nabídnout konstrukčním kancelářím a výrobním podnikům kvalitní služby za atraktivní ceny, především v oblastech souvisejících s používáním CAD systému CATIA.
 
Od svého založení nabízí Entry Engineering s.r.o. konzultace, dodávku a podporu komplexního PLM řešení společnosti Dassalt Systemes, které zahrnuje systémy založené na unikátní 3D platformě 3DEXPERIENCE – tedy Catia, Enovia, Delmia, Simulia a 3DVia.
 
Kromě navazujících PLM služeb poskytuje i služby engineeringu v oblasti návrhu, vývoje a konstrukce.
 
Entry Engineering s.r.o. klade velký důraz na kvalitu, efektivitu a s tím spojené kontrolované nízké náklady, které může v konečném efektu promítnout do zajímavé a konkurenceschopné ceny pro své zákazníky.
http://www.entry-cz.com
 

Hlavní partneři

Agrofarma Týnec s.r.o.

Agrofarma Týnec s.r.o. AGROFARMA TÝNEC s.r.o. soustředí svoji činnost do několika odvětví. Zabývá se především zemědělstvím (rostlinnou výrobou) kde se zaměřuje na pěstování pšenice, řepky, kukuřice a cukrové řepy.
 
V roce 2011 byl spuštěn provoz bioplynové stanice, která představuje unikátní lokální zdroj elektrické a tepelné energie. Od roku 2013 disponuje společnost skladovací kapacitou posklizňové linky, která slouží k uskladnění vlastních vypěstovaných plodin, ale také k pronájmu skladovacích prostor. Dále je zde provozována drobná dřevovýroba. Nejnovějším odvětvím je zpracování biologicky rozložitelného odpadu, k čemuž byla zřízena kompostárna.
http://www.agrofarmatynec.cz
 

Autoservis Petr Duřt

Autoservis Petr Duřt Filozofie firmy AUTOSERVIS PETR DUŘT se od počátku jejího fungování, tj.od roku 1999, nezměnila. Prvořadým úkolem je spokojený zákazník. Autoservis se vždy maximálně snaží být spolehlivým partnerem pro zákazníka se kterým společně hledá nejlepší řešení pro splnění jeho požadavků.
 
AUTOSERVIS PETR DUŘT spadá do rodiny tzv.nezávislých servisů a můžete s ním ušetřit až polovinu ceny oproti autorizovanému servisu. Personál prochází pravidelnými technickými školeními a používá moderní diagnostické přístroje.
https://www.autodurt.cz
 

Auto Kelly a.s.

Auto Kelly a.s. Společnost Auto Kelly, největší tuzemský dodavatel náhradních dílů a příslušenství pro auto-moto, je obchodně-logistická firma působící na trhu s autodíly od roku 1994. Kromě České republiky obchoduje na Slovensku a Bulharsku. V současné době je Auto Kelly členem korporace LKQ – největšího distributora náhradních dílů a příslušenství v Evropě a Severní Americe..
https://www.autokelly.cz
 

Jaznak spol. s.r.o.

Jaznak spol. s.r.o. Firma Jaznak spol. s.r.o. zajišťuje prodej, pronájem a instalaci dopravního značení včetně příslušenství. Mezi její služby také patří oprava a údržba silnic a komunikací. Jaznak spol. s.r.o. provádí také návrhy dopravně projektových a inženýrských opatření a zabývá se prodejem a instalací zpomalovacích prahů.
 
V roce 2004 získala společnost Jaznak spol. s r.o. certifikát jakosti ČSN EN ISO 9001: 2001. V současné době má Jaznak spol. s r.o. 50% podíl ve firmě USK s.r.o.
http://www.jaznak.cz
 

Partneři

Auto-Moto Dobrovice s. r. o.

Auto-Moto Dobrovice s. r. o. Auto-Moto Dobrovice s. r. o. poskytuje prodej, servis záruční i pozáruční na skútry, motocykly, čtyřkolky a elektrokola. Dále nabízí různé autodoplňky, náhradní díly Škoda, autopříslušenství, pneumatiky, filtry, žhavící svíčky, stěrače, elektrické příslušenství a další sortiment.
http://www.automotosro.cz
 

Barvy Boleslav s.r.o.

Barvy Boleslav s.r.o. Velkoobchodní a maloobchodní prodejce kompletního sortimentu nátěrových hmot, tmelů, nářadí a brusiva. Slevy pro firmy a živnostníky, pro stálé zákazníky možnost dodání zboží na místo zakázky. Součást řetězce Barevný ráj.
http://www.barvyboleslav.cz
 

Boleslavský deník

Boleslavský deník Informace a zprávy z Mladé Boleslavi a okolí, nejdůležitější informace a události z jednotlivých obcí, dění v politice, kultuře, sportu i v běžném životě. Regionální noviny, které vydává společnost VLTAVA LABE MEDIA a. s.
https://boleslavsky.denik.cz
 

Caravan Metropol spol. s r.o.

Caravan Metropol spol. s r.o. Prodej obytných přívěsů a automobilů firmy Bürstner, Hymer, Niesmann + Bischoff. Prodej a montáž kempového příslušenství, kompletní servis, opravy, náhradní díly. Pronájem obytných přívěsů pro filmové akce a projekty.
https://www.caravanmetropol.cz
 

Caravan Metropol Karting

Caravan Metropol Karting Chtěli byste si vyzkoušet adrenalinovou jízdu na tříúrovňové motokárové trati, na níž nechybí klopená zatáčka o náklonu 30°? Tak neváhejte a přijďte si zajezdit na motokáry Zlíčín! Motokáry jsou na elektrický pohon, což umožňuje bleskovou akceleraci a tím pádem i skvělou zábavu pro celou rodinu.
https://www.cmkarting.cz
 

COMPAG

COMPAG Skupina společností COMPAG nabízí širokou škálu spolupráce v oblasti komunálních služeb pro soukromý sektor i pro obce a města v ČR. Počet klientů z obcí a měst přesáhl číslo 150, u podnikatelských subjektů se počet spokojených zákazníků přiblížil ke 2 000.
https://compag.cz
 

LUKR

LUKR Luboš Kroutil - Servis osobních automobilů.
https://www.zivefirmy.cz/lukr
 

Mapa Spontex CE s.r.o.

Mapa Spontex CE s.r.o. Výroba a prodej úklidových prostředků a pomůcek. V sortimentu naleznete utěrky, drátěnky, houbičky, rukavice, třásňové i ploché mopy, kbelíky i ždímače. Firma dále dodává smetákové soupravy, košťata, stěrky na okna a další domácí potřeby.
http://www.spontex.cz
 

PNEU Boháček MB s.r.o.

PNEU Boháček MB s.r.o. PNEU Boháček MB s.r.o. je firma s profesionálním zázemím a mnoholetými zkušenostmi v oblasti prodeje, servisu pneumatik, alu kol (hliníkových disků), plechových disků a příslušenství.
http://www.pneubohacekmb.cz
 

Radio Kiss

Radio Kiss "To nejlepší od 90. let"
https://www.kiss.cz
Online (Play.cz)
Icecast (128 Kbps)
 

Signál Rádio

Signál Rádio "Rádio, které žije s Vámi"
http://www.signalradio.cz
Online (Play.cz)
Icecast (192 Kbps)
 

SkyAir

Mgr. Václav Volf - SkyAir Firma Mgr. Václav Volf - SkyAir: Letecké práce s dronem. Pořizování videí a fotografií ze vzduchu a ve vzduchu, postprodukce.
http://www.sky-air.cz
 

Zemědělská výroba Heřmanský s.r.o.

Zemědělská výroba Heřmanský s.r.o. Pěstování zemědělských plodin. Chov holštýnského mléčného skotu. Výroba krmiv, krmných směsí, doplňkových látek a premixů. Poskytování služeb, diagnostická, zkušební a poradenská činnost...
http://zvhermansky.cz
 

                         

 
Poslední aktualizace 18.4.2018 - řazeno abecedně