Informace

CEZ+MČR V RALLYCROSSU - SOSNOVÁ 26. - 27. 6. 2021 - SPUŠTĚNY PŘEDBĚŽNÉ PŘIHLÁŠKY
Na poslední červnový víkend 26. – 27. 6. připravujeme Mistrovství zóny střední Evropy v Rallycrossu, které se bude konat na Autodromu v Sosnové. Tento závod je zároveň vyhlášen pro národní šampionáty České, Slovenské a Polské republiky a dále pak pro klubové poháry Mascom CUP a RX Rallycross CUP.

Aleš Fučík - vítěz 2020 - Divize Super CarsVzhledem k tomu, že si okruh v Sosnové pro uspořádání závodu pronajímáme, musíme si vše důkladně naplánovat a připravit. Díky nákladům za nájem máme nevýhodu oproti jiným pořadatelům, kteří disponují vlastními okruhy a mají více času jak na přípravu závodu, tak i na přípravu areálu a trati, která taktéž něcoJiří Šusta - Super 1600 stojí, ale asi ne tolik.

Co naopak máme s ostatními pořadateli stejné, a je to bohužel také nevýhoda, je příprava závodu v době covidové. My bohužel termín díky jiným akcím na Autodromu máme jasně daný a nemůžeme s ním hnout a také musíme několik měsíců před závodem potvrdit akci a uhradit zálohu, jinak by náš termín připadnul jiným zájemcům.

Divize Super 1600Vzhledem k uvedeným skutečnostem a k vysokým nákladům na uspořádání závodu v Sosnové musíme mít vše opravdu po finanční stránce dopředu zajištěné a nemůžeme se spoléhat, že nám přijede hodně aut a že budou moci závod navštívit i diváci, kteří v současné době tyto akce navštěvovat nemohou. Věříme, že současná opatření v době konání závodu budou již daleko Divize STC + 2000mírnější, ale taktéž se na to nemůžeme spoléhat a závod připravujeme raději dle aktuálních platných nařízení a případná rozvolnění by byla pro nás všechny bonusem.

Rozhodli jsme se proto spustit stejně jako v loňském roce předběžné přihlašování do závodu, abychom věděli jaký je o tento závod zájem. Součástí přihlašovacího formuláře je opět dotazník, který potřebujeme od každého zájemce z řad jezdců vyplnit. Jezdce prosíme, aby věnovali jeho vyplňování pozornost. Důkladně si promyslete vaše možnosti, za kterých byste se závodu zúčastnili, pokud by nařízení přetrvávala. Uvedené odpovědi jsou pro nás velmi důležité pro plánování a zajišťování potřebných služeb, které majíPavel Koutný - Divize 4 x 4 ČTHA velký vliv na rozpočet závodu a kterých bude nejen díky covidu letos v Sosnové víc než dost.

PŘEDBĚNÉ PŘIHLÁŠKY DO ZÁVODU V SOSNOVÉ - PRE-LOGIN - Logovanie Wstępne

Přihláška -  CZE – excel        Přihláška – CZE – pdf

Entry list – ENG – excel        Entry list - ENG - pdf

Entry list - POL - excel         Entry list - POL - pdf                                                                                   

Poplatky - Fees - Opłaty


Možné odpovědi pro pdf verzi      
Possible answers for pdf version
Ankieta możliwe odpowiedzi

Info k přihláškám
Přihlašovací formulář vychází z loňské verze. V excelové formě vyplňujte pouze údaje na listu „Přihlášky-Formulář RX Sosnová“, ostatní listy (finální přihlášky dle verze závodu) se doplňují Mascom CUP - Kartcross strart 2020automaticky nebo mají jiný informační charakter. Přihlašovací formulář slouží pro předběžné přihlášení do závodu a finální Divize 1600+ ČTHApřihláška se vytiskne a podepíše až podle určení verze závodu podle počtu předběžně přihlášených.         

V případě nejasností, nebo pokud nemáte na svém počítači nainstalován Excel nebo prohlížeč PDF, volejte 606611485, vypsání přihlášky včetně dotazníku zabere max. 5 minut. Vyplněný formulář nebo další dotazy posílejte na prihlasky@auctor-racing.cz .

Vzhledem k tomu, že opět hrozí neúčast diváků, tak nechceme RX Rallycross CUPponechat nic náhodě a připravujeme ze závodu přímý přenos ve formě livestreamu. V brzké době uvedeme informace o možných verzích, nebo jak byste tento přenos nebo náš závod mohli podpořit. V tomto nelehkém čase je těžké finančně zajistitLivestream 2020 - neděle jakoukoli akci a opravdu budeme rádi za každou podporu. Věříme, že v době, kdy jsou sociální sítě samá výzva k podpoře všech možných či nemožných věcí a akcí, se najdou i fanoušci a partneři, kterým není rallycross lhostejný a podpoří naše snažení a pomohli by tak nejen nám, ale i jezdcům snížit jejich náklady.